с. Бене. Бенянський ДНЗ

Нема результатів.

Бенянський ДНЗ.        с. Бене, вул. Ракоці, 64   т. 74289

Бенянський дошкільний навчальний заклад очолює завідувачка Данканич Єва Еліківна,  освіта  базова вища

Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) загального призначення знаходиться у комунальній власності Бенянської сільської ради, розміщений у приміщенні типового проекту розрахованого на 2 групи.

На даний час функціонує дві групи дітей дошкільного та раннього віку.  Кількість дітей – 48.    Режим роботи – 10,5 год. при п’ятиденному робочому тижні. Мова навчання – угорська.

Кількість ставок  13,3

Працюючих: педагоги  6 (чол.)

Тех. персонал 9 (чол.)

Можна дізнатися:

·                 про щоденне життя дошкільнят в групах;

·                 про проблеми та здобутки дошкільного закладу;

·                 новини в дитячому садку;

Можна знайти інформацію:

·        ·         про дошкільний навчальний заклад;

·        ·         правила прийому до дошкільної установи;

·        ·         організацію навчально-виховного процесу;

·        ·         дію консультативного пункту по підготовці дітей до школи;

·        ·         організацію харчування в ДНЗ.

·        ·         нормативні документи, що регулюють функціонування дошкільної освіти;

Наш дитячий садок - це в першу чергу педагогічний колектив, життєве кредо - « Жодного дня без творчості»

Ми розуміємо, що основа майбутньої особистості закладається в ранньому дитинстві. Знання та вміння, набуті в дитинстві-це коріння. Чим воно міцніше, тим впевненіше почувається людина в житті. Саме тому в нашому дитячому садку триває простійний пошук шляхів творчого зростання дітей з урахуванням їх індивідуальних особливостей та можливостей зростати здоровими, вільними та щасливими.

Головним завданням діяльності дошкільного закладу є створення умов для повноцінного фізичного, інтелектуального, соціально-емоційного, креативного розвитку особистості дитини дошкільного віку в умовах керованого освітньо-виховного процесу.

Для електронної реєстрації дітей в дошкільні навчальні заклади з використанням мережі Інтернет рекомендовано включити наступну інформацію:

1. Повна назва дошкільного навчального закладу, що обрали батьки;
  2. Прізвище, ім’я дитини;
  3. Дата народження дитини (число, місяць, рік);
  4. Бажаний рік зарахування до дошкільного навчального закладу;
  5. Прізвище, ім’я по-батькові батьків, контактний телефон, e-mail (за наявності).

Зареєстрована черговість на влаштування дітей в ДНЗ.